ACDSee Photo Studio Professional 2022

Praca każdego profesjonalnego, jak i amatorskiego fotografa składa się z dwóch zasadniczych etapów. Pierwszym jest zrobienie dobrego zdjęcia, drugim zaś - jego odpowiednia edycja. Na rynku istnieje ogrom programów graficznych do obróbki fotografii, jednak wśród nich wyróżnia się ACDSee Photo Studio Professional 2022, będący kompleksowym narzędziem służącym do edycji zdjęć za pomocą wielu zaawansowanych funkcji. Za jego pomocą możesz także stworzyć i zarządzać cyfrową biblioteką obrazów.

ACDSee Photo Studio Professional 2022

ACDSee Photo Studio Professional 2022 producenta ACD Systems - specyfikacja

Jego podstawowymi atutami są niesamowite funkcje umożliwiające precyzyjną edycję nawet najmniejszego elementu zdjęcia. Koło barw, zakres luminacji, a także możliwość zaznaczania fragmentu na podstawie koloru pozwala na dostosowanie kolorystyki. Ponadto program został zaopatrzony w moduł rozpoznawania twarzy na fotografiach. Dzięki temu możesz pogrupować obrazy według przedstawionych na nich osób. Ponadto program umożliwia pracę na plikach RAW oraz przesyłanie ich bezpośrednio z telefonu za pomocą dedykowanej aplikacji.

Program ACDSee Photo Studio Professional 2022 - zalety

Poza powyższymi cechami ACDSee Photo Studio Professional umożliwia jednoczesną edycję wielu zdjęć, obsługę wielu formatów plików, wsparcie dla kamer GoPro, zarządzanie słowami kluczowymi czy załadowanie i użycie wtyczek oraz pluginów dedykowanych pierwotnie Photoshopowi. W zakresie obróbki oferuje zarządzanie kolorystyką na wielu poziomach, inteligentne usuwanie niepożądanych elementów lub dodawanie efektów, poprawki techniczne na fotografii, redukcję szumów, a także operowanie ekspozycją.

ACDSee Photo Studio Professional 2022 - gdzie kupić?

Specjalistyczne oprogramowanie, do którego należy ACDSee Photo Studio Professional 2022, jest oferowane w wielu miejscach stacjonarnie oraz w internecie. Jednak zakup w pierwszym lepszym sklepie czy na portalu aukcyjnym wiąże się z pewnym ryzykiem, że otrzymany program nie będzie spełniał oczekiwań, nie stanowi oryginalnej wersji lub zapłacisz wyższą cenę, niż dane oprogramowanie jest warte. Z tego względu warto kupować w sprawdzonych sklepach, jak vebo.pl, który specjalizuje się w sprzedaży tego typu programów.

Opinie klientów o ACDSee Photo Studio Professional 2022

Jeden z najlepszych programów do obróbki zdjęć, w jakich miałem okazję pracować. Ma ogromną ilość funkcji, które pozwalają na edycję właściwie każdego elementu. Ogromny atut to szybkie przesyłanie plików z telefonu bez potrzeby użycia kabla, ponieważ zdarzy mi się także nim pstrykać zdjęcia. Polecam.


Mateusz

Jestem pod wrażeniem tego programu. Oferuje mnóstwo niespotykanych dotąd funkcji. Channel Selection pozwalający na selekcję na podstawie barw, Pixel Targeting umożliwiająca wybór bardziej wyrazistej kolorystyki czy People Mode dokonujący grupowania zdjęć na podstawie twarzy to moje ulubione.


Karol

ACDSee Photo Studio Professional 2022 to bardzo solidny program do obróbki zdjęć. Jego największą zaletą jest to, że każdy znajdzie tu przestrzeń do idealnej edycji fotografii, nieważne, czy jesteś laikiem czy profesjonalistą. Na początku może wydawać się nieco rozległy, ale dzięki temu zdjęcie można edytować bez ograniczeń.


Grzegorz