Program Dokumenty Pro 8

Dokumenty Pro 8 to jeden z najbardziej zaawansowanych, najszybszych i najskuteczniejszych programów służących do obróbki identyfikacyjnych zdjęć w dokumentach. Za jego pomocą dokonasz edycji fotografii do paszportu, wizy, dowodu osobistego, prawa jazdy, legitymacji i innych dokumentów tożsamości. To oprogramowanie zostało docenione przez ponad 1000 fotografów, którzy posługują się nim w swoich zakładach fotograficznych na co dzień. Dowodzi to, że Dokumenty Pro 8 idealnie spełniają swoją rolę.

Program Dokumenty Pro 8

Dokumenty Pro 8 - zalety oprogramowania

Dokumenty Pro korzysta z zaawansowanych funkcji, dzięki czemu obróbka zdjęć z jego pomocą jest niezwykle prosta i szybka. Twórcy zaopatrzyli go w system automatycznej detekcji twarzy oraz cech biometrycznych. Posiada także funkcje automatycznego kadrowania, izolacji tła od sylwetki sfotografowanej osoby czy edycji jasności. W celu usprawnienia pracy wyświetla podpowiedzi dotyczące szczegółów zdjęcia, które pochodzą z wbudowanej bazy danych. Pozwala także na ekspresowy, naturalnie wyglądający retusz każdej twarzy.

Jak używać narzędzia Dokumenty Pro 8?

Program Dokumenty Pro 8 ma przyjemną formę kreatora, który zawiera 4 kroki. Podążając za nimi, przygotujesz idealne zdjęcie do dokumentów w prosty, szybki i przyjemny sposób. Wystarczy tylko czytać wskazówki. Gdy już zaznajomisz się z interfejsem oraz podstawowymi funkcjami, możesz zacząć sam edytować zdjęcia, korzystając z bardziej zaawansowanych opcji. Na koniec wystarczy wydrukować fotografie na dowolnej drukarce - oprogramowanie jest kompatybilne z każdym sprzętem bez względu na wiek czy funkcje.

PIXEL-TECH: Dokumenty Pro 8 - cena

Zazwyczaj oprogramowanie służące do obróbki zdjęć potrafi bardzo dużo kosztować. A jeśli wziąć pod uwagę programy posiadające podobne cechy do Dokumenty Pro 8, koszt może przyprawić o zawrót głowy. Jednak sklep Vebo specjalizujący się w sprzedaży specjalistycznego oprogramowania różnego typu oferuje je w możliwie najniższych cenach. Dzięki temu nie musisz się martwić, że koszt potrzebnych programów przerośnie Twoje wydatki i będziesz musiał wybrać coś tańszego oraz niższej jakości.

Opinie naszych klientów o kreatorze Dokumenty Pro 8

Dotychczas używałem już kilka programów do obróbki fotografii do dokumentów, jednak ten zdecydowanie się wyróżnia. Dokumenty Pro 8 posiada ogrom różnych funkcji, w tym wiele działających automatycznie. Nawet się nie spodziewałem, że niektóre z nich można wykonać za pomocą wciśnięcia jednego przycisku.


Tomasz

Dokumenty Pro 8 to najprostsze oprogramowanie do edycji zdjęć, jakie miałem okazję testować. Największym atutem jest prostota - program właściwie prowadzi fotografa za rękę, pokazując podstawowe funkcje. Dzięki temu nie trzeba samemu wszystkie szukać na początku, co znacznie ułatwia naukę i pracę.


Kacper

Do zakupu tego programu nakłoniła mnie atrakcyjna cena. Szukałam czegoś łatwego i szybkiego w obsłudze, jednak nie przypuszczałam, że Dokumenty Pro 8 został wykonany na tak wysokim poziomie. Sporo automatyki oraz funkcje, które sprawiają, że dotychczas nieestetyczne zdjęcia wychodzą ładnie to jego największe atuty.


Matylda